Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 09 styczeń 2020 10:11

Zapraszamy na spotkanie "Energia w MŚP"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców i instytucji wspierających efektywność energetyczną "Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani instrumentami wsparcia poprawy efektywności energetycznej w MŚP, jak również do przedstawicieli instytucji finansujących i prowadzących programy wsparcia dla przedsiębiorców.

W trakcie spotkania ekspert Krajowej Agencji Poszanowania Energii przedstawi przykłady instrumentów finansowych oraz innych form wsparcia zwiększania efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, które stosowane są w krajach europejskich.

Następnie będzie chciał poznać Państwa opinię na temat tego, które z nich sprawdziłyby się w Polsce, a także czy instytucje finansujące mają w planach uruchomienie niektórych z nich lub czy już takie instrumenty funkcjonują.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji.

Miejsce: Warszawa, Ministerstwo Aktywów Państwowych, ul. Krucza 36, sala 26
Termin: 14 stycznia 2020 r. godz. 11.00-14.00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 24833 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 styczeń 2020 10:15